پشتیبانی تلفنی 09337596480
}

 

انتخاب شهر مبدا مبداء
انتخاب شهر مقصد مقصد
تاریخ پرواز :
47 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 3.98 از 5

بلیط لحظه آخری

بلیط لحظه آخری واژه ای است که در شلوغی ایام تعطیل یا مناسبت های مذهبی که تقاضا برای بلیط چارتر زیاد است مطرح می شود. برداشت اکثر افراد از مفهوم بلیط لحظه آخر اشتباه است و اغلب بر این باورند که قیمت بلیط لحظه آخر بسیار کمتر از قیمت واقعی بلیط هواپیما است و یا اینکه این گونه بلیط ها ، با بلیط چارتر یا بلیط هواپیما تفاوت دارد.در صورتی که این طور نیست.بسیاری اوقات قیمت بلیط لحظه آخری به مراتب بیشتر از قیمت بلیط هواپیما و بلیط چارتر است . فقط بعضی اوقات که تقاضا برای بلیط چارتر و بلیط هواپیما اندک است و چارترکننده یا ایرلاین با صندلی های فراوان خالی و بدون مسافر مواجه می شود اقدام به کاهش قیمت بلیط چارتر یا بلیط هواپیما خود می کند.پس لزوماً بلیط لحظه آخری به معنای قیمت ارزان بلیط چارتر نیست. و همچنین این گونه بلیط ها، هیچ تفاوتی با بلیط چارتر یا بلیط هواپیما ندارد.

بلیط لحظه آخری

بلیط لحظه آخری مشهد

بلیط لحظه آخری مشهد ، اغلب متناسب با شروع و پایان یافتن مناسب های مذهبی و ایام تعطیل رخ می دهد.برای مثال بلیط لحظه آخری مشهد به تهران با شروع مناسب های مذهبی و ایام تعطیل و بلیط لحظه آخری تهران به مشهد اغلب با پایان این روزها یافت می شود.البته در ایام زمستان سرد مشهد نیز شما قادر به یافتن بلیط لحظه آخری مشهد خواهید بود.

بلیط لحظه آخری کیش

بلیط لحظه آخری کیش را می توان بارزترین مصداق بابت بلیط لحظه آخری عنوان نمود.با شروع ایام نوروز شما به وفور می توانید بلیط لحظه آخری کیش به تهران را بیابید و با پایان یافتن ایام نوروز ، بلیط لحظه آخری تهران به کیش بلیط ای است که زبانزد همه مسافران می شود.در سالیان گذشته قیمت بلیط لحظه آخری کیش به تهران در ایام سیزده بدر به کمتر از وجه پرداختی شما بابت کرایه تاکسی شد (!!!!).

بلیط لحظه آخری استانبول

با توجه به قیمت نسبتاً بالای بلیط هواپیما استانبول ، جذابترین و ارزان ترین بلیط لحظه آخری برای مسافران می باشد.شما برای یافتن بلیط لحظه آخری استانبول باید با در نظر گرفتن ایام تعطیل و رصد مداوم قیمت ها ، بلیط مورد نظر خود را بیابید. نکته حائز اهمیت این است که اگر شما بلیط لحظه آخری تهران به استانبول را با قیمت ارزان تهیه نمودید نباید توقع تهیه بلیط لحظه آخری استانبول به تهران با قیمت ارزان داشته باشید.

بلیط لحظه آخری نجف

در ایام اربعین که مسافران زیادی از شیعیان و دل باختگان امام حسین(ع) خواستار بلیط هواپیما نجف هستند ، تقاضا برای بلیط لحظه آخری نجف نیز زیاد می شود.برای یافتن بلیط لحظه آخری نجف ، شما باید خلاف تقاضای عموم عمل کنید.بدین ترتیب ، زمانی که تقاضا برای بلیط لحظه آخری تهران به نجف زیاد است شما باید به دنبال بلیط لحظه آخری نجف به تهران باشید و بالعکس.