پشتیبانی تلفنی 09337596480
}

 

انتخاب شهر مبدا تهران
انتخاب شهر مقصد استانبول
تاریخ پرواز :
6 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 4.5 از 5

بلیط هواپیما استانبول

استانبول یا قسطنطنیه بزرگ‌ترین شهر کشور ترکیه و مرکز فرهنگی و اقتصادی این کشور می باشد. استانبول به عنوان پایتخت فرهنگی قاره سبز در سال ۲۰۱۰ انتخاب شد. طبق آمار ، استانبول سومین شهر توریستی جهان به لحاظ تعداد گردشگران خارجی می باشد . پایتخت فعلی ترکیه شهر آنکاراست در صورتی که اکثر امپراتوری های قدرتمند این کشور ، استانبول را به عنوان پایتخت ، انتخاب کرده بودند. استانبول جذاب برای تمام فصول سال می باشد ولی در فصول مختلف ، جذابیت های مختص آن فصل را دارد.مثلاً در ماه های زمستان بسیار سرد ، دمای زیر صفر درجه به همراه بارش برف و باران یا در ماه های جولای و آگوست هوا غالباً گرم و مرطوب می باشد که می تواند تفریحات خاص به این حال و هوا برای مسافران جذاب باشد.ولی از نظر آب و هوا بهترین زمان برای مسافرت به استانبول ماه های آوریل ، می ، سپتامبر و اکتبر می باشد. دلایل محبوبیت استانبول به عنوان مقصد گردشگری موارد دیگری از جمله هزینه های کم اقامت و تغذیه و خرید ، اهالی مهمان نواز ، تنوع غذایی ، طبیعت زیبا ، هتل های لوکس ، هتل های مقرون به صرفه و اقتصادی ، مسیر ریلی (برای مسافران اروپا همچون پاریس) و ... را نیز شامل می شود. با در نظر گرفتن جاذبه های توریستی و آب و هوای مناسب استانبول آنچه مسلم است استانبول مقصد مناسبی جهت مسافرت های خارجی برای هموطنان می باشد که می تواند سفری خاطره انگیز و جذاب برای مسافران آن به ارمغان بیاورد.به همین سبب بلیط هواپیما و بلیط چارتر استانبول طرفداران زیادی دارد که موجب شده است بسیاری از ایرلاین های داخلی و خارجی و همچنین چارترکننده ها بر روی این مسیر سرمایه گذاری کنند.

چارتر استانبول

بلیط استانبول

با توجه به متقاضیان زیادی که برای بلیط هواپیما استانبول وجود دارد، طبیعی است که ایرلاین های داخلی و خارجی اقدام به عرضه بلیط هواپیما استانبول نمایند.از این رو تقریباً در تمام ایام سال به صورت دائم ، بلیط هواپیما استانبول عرضه می گردد.البته این عرضه با توجه به تعطیلات و مناسبت هایی که در ایران وجود دارد بیشتر یا کمتر می شود.برای مثال ایام عید نوروز با توجه به تعطیلات موجود و همچنین آب و هوای مناسب استانبول در آن مقطع از سال ، عرضه بلیط هواپیما استانبول افزایش می یابد.

قیمت بلیط هواپیما استانبول

قیمت بلیط هواپیما استانبول متغیر و با توجه به ایرلاین ، داخلی یا خارجی بودن ایرلاین ، نوع صندلی (فرست ، بیزنس ، اکونومی) ، زمان پرواز و همچنین میزان تقاضای بلیط هواپیما استانبول می باشد.آی چارتر با محوریت قرار دادن مشتری مداری ، سعی بر این دارد که بهترین قیمت های بلیط هواپیما استانبول را برای شما فراهم سازد.

بلیط چارتر استانبول

گرچه در تمامی ایام سال بلیط چارتر استانبول عرضه می گردد ولی در ایام تعطیل به خصوص عیدنوروز و فصل تابستان ارائه بلیط چارتر استانبول افزایش می یابد.این مجموعه نیز با در نظر گرفتن تقاضای شما هموطنان عزیز ، بلیط چارتر استانبول را با قیمت های بسیار مناسب و بلیط هایی از چارترکننده های معتبر ارائه می کند.

بلیط ارزان استانبول

بلیط ارزان استانبول را شما می توانید در همان ایامی که تقاضا برای بلیط چارتر استانبول زیاد است ، بیابید.! با این تفاوت که مسیر عکس ، مسیر پر تقاضا را خریداری نمایید.برای مثال ایام قبل از عید نوروز تقاضا برای بلیط چارتر تهران به استانبول افزایش می یابد و با پایان یافتن ایام نوروز ، تقاضا برای بلیط چارتر استانبول به تهران زیاد می گردد.شما می توانید با رصد مداوم قیمت ها ولی در مسیر عکس ، مسیر پر تقاضا ، بلیط ارزان استانبول را تهیه نمایید.البته همیشه این را در نظر داشته باشید همیشه بلیط ارزان استانبول با در نظر گرفتن زمان ، ایرلاین ، هواپیما معنا پیدا میکند و نه لزوماً پرداخت مبلغ کمتر.