پشتیبانی تلفنی 09337596480
}

 

انتخاب شهر مبدا تهران
انتخاب شهر مقصد نجف
تاریخ پرواز :
2 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5

بلیط هواپیما نجف

نجف ، شهری در کشور عراق است که در این شهر،حرم حضرت علی بن ابی‌طالب نخستین امام شیعیان واقع شده است.از جمله اسامی دیگر نجف می توان به الغری و مشهد اشاره کرد. نجف ، سومین شهر مذهبی جهان اسلام است. این شهر علی‌رغم اینکه پیش از اسلام محل سکونت بوده است؛ در صده اول اسلام چندان قابل توجه و اهمیت نبوده؛ و در کنار شهر باعظمت کوفه قریه کوچکی به حساب می‌آمد که به نام ظهرالکوفه شناخته می‌شده است؛ اما با آشکار شدن مدفن مطهر حضرت امام علی (علیه‌السّلام) در قرن دوم هجری، این شهر آن چنان اهمیت و وسعتی یافته است که در حال حاضر شهر کوفه یکی از محله‌های آن به محسوب می گردد. این شهر مرکز استان نجف و همچنین مرکز قدرت سیاسی شیعیان در عراق می باشد. نجف همیشه محل تردد و اسکان زائران و نیز علاقمندان علوم دینی وشیعی است که این امر در رونق تجارت و اقصتاد این شهر تاثیر زیادی داشته است.در قدیم این شهر در مسیر کاروان‌هایی برای انجام مناسک حج از راه خشکی عازم مکه و مدینه بودند قرارداشت. این مورد نیز در ارتباط نجف با شهرها و مراکز تأثیر زیادی داشته‌است. از لحاظ جغرافیایی ، نجف در 160 کیلومتری جنوب بغداد و مجاور شهر کوفه به نحوی که تفکیک این دو شهر از هم سخت به نظر می رسد. با توجه به ویژگی ها و اهمیت هایی که پیرامون شهر نجف بیان شد واضح است که مسافرت هوایی به این شهر طرفداران زیادی خواهد داشت و همین امر موجب گشته بلیط هواپیما و بلیط چارتر نجف در صدر تقاضا و فروش بلیط هواپیما و بلیط چارتر شهرهای مذهبی قرار بگیرد.

چارتر نجف

بلیط نجف

هم اکنون تعداد زیادی از ایرلاین های داخلی و خارجی بلیط هواپیما نجف را عرضه میکنند.البته عرضه بلیط هواپیما نجف به صورت فصلی کم و یا زیاد می شود.با توجه به مراسمات مذهبی از جمله محرم و صفر ، 13 رجب ، ایام لیالی قدر و ... عرضه بلیط هواپیما نجف افزایش و با اتمام این مراسمات ، عرضه بلیط هواپیما نجف محدود می گردد.لازم به ذکر است که با توجه به خصوصیات سال های قمری و گردش ایام مذهبی در طول ماه ها و فصول مختلف، آب و هوا نقش چندانی در عرضه بلیط هواپیما نجف ندارد.

قیمت بلیط هواپیما نجف

قیمت بلیط هواپیما نجف با در نظر گرفتن ایرلاین ، داخلی یا خارجی بودن ایرلاین ، نوع صندلی (فرست ، بیزنس ، اکونومی) ، زمان پرواز و همچنین میزان تقاضای بلیط هواپیما نجف می باشد.آی چارتر با محوریت قرار دادن مشتری مداری ، سعی بر این دارد که بهترین قیمت های بلیط هواپیما نجف را برای شما مهیا نماید.بدیهی است قیمت بلیط هواپیما نجف وابستگی زیادی به ایام مذهبی و مناسبت های مذهبی دارد.

بلیط چارتر نجف

بلیط چارتر نجف نیز همچون بلیط هواپیما نجف با توجه و در نظر گرفتن ایام مذهبی عرضه میگردد. بلیط چارتر نجف نیز متقاضیان فراوانی دارد.مسافرانی که می توانند با در نظر گرفتن زمان بندی صحیح ، بلیط چارتر نجف را با قیمت هایی به مراتب مناسب تر از قیمت معمول تهیه کنند.

بلیط ارزان نجف

مسافرانی که قصد تهیه بلیط ارزان نجف را دارند باید زمانبندی متفاوتی نسبت به ایام مذهبی در نظر داشته باشند. چرا که با در نظر گرفتن ایام مذهبی و زمان های شروع و اتمام این ایام ، قیمت بلیط چارتر نجف (رفت و برگشت) با توجه به تقاضای زیاد ، دارای قیمت های هایی نه چندان ارزان خواهد بود .مثلاً با شروع ایام اربعین ، قیمت های بلیط چارتر تهران به نجف افزایش می یابد و مسافرانی که خواستار بلیط ارزان تهران به نجف هستند نباید توقع داشته باشند در آن زمان بتوانند این بلیط را تهیه نمایند و بلعکس ، زمان اتمام ایام اربعین ، قیمت بلیط های نجف به تهران افزایش می یابد.حال با در نظر گرفتن تقاضای زیاد بلیط چارتر تهران به نجف در ایام شروع اربعین ، می توان تصور کرد که بلیط چارتر نجف به تهران (مسیر عکس) تقاضای کمتری دارد و طبق معمول باید قیمت به مراتب کمتری نیز داشته باشد.با در نظر گرفتن این الگو و رصد قیمت های بلیط چارتر نجف ، شما می توانید بلیط ارزان نجف را تهیه نمایید.

بلیط کربلا

با توجه به مرز زمینی بین ایران و کشور عراق ، امکان مسافرت زمینی نیز به این کشور فراهم می باشد.لذا گزینه اول متقاضیان بلیط کربلا ، می تواند گزینه مسافرت زمینی باشد.

بلیط هواپیما کربلا

با توجه به وجود قبور مطهر شهدای کربلا و ایام محرم بالاخص تاسوعا و عاشورا و همچنین اربعین حسینی ، و با در نظر گرفتن عدم وجود فرودگاه در شهر کربلا ، آن دسته از مسافرانی که به دنبال بلیط هواپیما کربلا یا بلیط چارتر کربلا می باشند می بایست بلیط هواپیما نجف یا بلیط چارتر نجف را تهیه نمایند که با توجه به مسافت کوتاه بین شهر نجف و کربلا ، امکان مسافرت کوتاه زمینی بدون دردسر فراهم می باشد

بلیط هواپیما اربعین

در چند سال گذشته با توجه به پیاده روی بزرگ اربعین و شرکت در مراسم اربعین حسینی در مجاور قبور مطهر شهدای کربلا، بلیط هواپیما اربعین و همچنین بلیط چارتر اربعین طرفداران خاص به خود را پیدا کرده است.از این رو ایرلاین ها و چارترکننده ها از این موقعیت استفاده کرده و بلیط هواپیما اربعین و بلیط چارتر اربعین را به صورت ویژه ارائه می دهند.