پشتیبانی تلفنی 09337596480
}

 

انتخاب شهر مبدا تهران
انتخاب شهر مقصد کیش
تاریخ پرواز :
2 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5

بلیط هواپیما کیش

کیش ، مهمترین جزیره ایران به لحاظ توریستی و گردشگری است.این جزیره در جنوب ایران در استان هرمزگان در میان آب های نیلگون خلیج همیشه فارس قرار دارد..در گذشته این شهر را قیس می خواندند. این جزیره در سال 1361 به عنوان اولین منطقه آزاد کشور برگزیده شد.این جزیره جاذبه های گردشگری و توریستی خاص به خود را دارد که میتوان از آب انبار سنتی، کشتی یونانی، شهر زیرزمینی کاریز، شهر تاریخی حریره ، تفریحات آبی و ... نام برد.با توجه به آب و هوای این جزیره ، در زمستان که اکثر شهرهای توریستی ایران درگیر سرما و برف و باران زمستانی هستند ، این شهر با آب و هوایی معتدل ، مقصد مناسبی برای گردشگران در این فصل می باشد.از دیگر جاذبه های این جزیره ، مراکز خرید متعدد، امکانات گردشگری و توریستی همچون هتل ، تفریحات آبی همچون غواصی ، جت اسکی ، اسکی روی آب و ... می باشد.پاکی هوا و درصد غلظت اکسیژن کیش ، از دیگر ویژگی های خاص جزیره کیش می باشد. با توجه به محسنات گفته شده در مورد جزیره زیبای کیش ، و همچنین موقعیت جغرافیایی خاص این جزیره به لحاظ جزیره بودن و نبود مسیر زمینی به این جزیره ، بلیط هواپیما کیش بعد از بلیط هواپیما مشهد ، بیشترین عرضه و تقاضا را در ایران دارد.

بلیط هواپیما کیش

چارتر کیش

با توجه به عرضه و تقاضای فراوان بلیط هواپیما کیش که به صورت فصلی زیاد و کم می شود ، عرضه بلیط چارتر کیش نیز به همین نسبت عرضه و تقاضا دارد.بلیط چارتر کیش به مراتب بیشتر از بلیط هواپیما کیش یا همان بلیط سیستمی عرضه می گردد که این نشان دهنده اهمیت این مسیر ، برای چارترکننده ها می باشد.طوریکه در بعضی ایام سال ، تنها بلیط هواپیما کیش ، بلیط چارتر کیش است.

بلیط ارزان کیش

بلیط ارزان کیش را می توان مصداق عینی بلیط ارزان هواپیما دانست.با توجه به عرضه فصلی بلیط چارتر کیش که متناسب با تعطیلات و مناسبت ها است قیمت بلیط چارتر کیش در مسیر عکس مسیر پرتقاضا، به شدت ارزان شده و شما می توانید با برنامه ریزی متفاوت با سایرین از قیمت های بلیط ارزان کیش بهره مند شوید.برای مثال بلیط چارتر تهران به کیش با شروع ایام نوروز مورد تقاضای فراوانی قرار میگیرد ولی مسیر عکس یعنی بلیط چارتر کیش به تهران با تقاضای بسیار کمی مواجه می شود و با توجه به اینکه بیشتر بلیط هواپیما کیش ، به صورت بلیط چارتر می باشد ، چارترکننده ها برای به حاقل رساندن تعداد صندلی های خالی خود ، رقابت شدیدی در ارزان کردن قیمت ها می کنند.در این ایام شما میتوانید بلیط ارزان کیش به تهران را بیابید.

قیمت بلیط هواپیما کیش

قیمت بلیط هواپیما کیش با توجه به وابستگی عرضه و تقاضا به صورت فصلی ، نوسانات فراوانی دارد به طوریکه قیمت آن بعضی اوقات به کمتر از قیمت کرایه تاکسی می رسد.نکته دیگر در مورد قیمت بلیط هواپیما کیش ، موقعیت جغرافیایی و نسبتاً دور این جزیره با اکثر کلان شهرهای ایران من جمله تهران ، مشهد ، تبریز است که متناسب با این اختلاف فاصله ، قیمت بلیط هواپیما کیش به همین نسبت بیشتر می باشد.از دیگر شرایط خاص مربوط به قیمت بلیط هواپیما کیش ، متفاوت بودن آب و هوای این جزیره در طول زمستان با کلان شهر های ایران است.در همین راستا، اکثرا شهروندان ایرانی در کلان شهرها ، کیش را، گزینه اول خود برای مسافرت های زمستانی قرار می دهند.

بلیط هواپیما تهران به کیش

بلیط هواپیما تهران به کیش ، بیشترین تقاضا در بین بلیط هواپیما کیش را داراست.همان طور که در قسمت قبل گفته شد ، با توجه به عرضه و تقاضا فصلی ، بلیط هواپیما تهران به کیش نیز از این قاعده مستثنا نیست و در ایام نوروز با توجه به تعطیلات و هم چنین آب و هوای مناسب این جزیره ، بلیط هواپیما تهران به کیش مورد تقاضای فراوان قرار می گیرد.

رزرو بلیط هواپیما کیش

در آی چارتر شما به راحتی می توانید رزرو بلیط هواپیما کیش خود را انجام دهید.ما به صورت دائم کمترین نرخ های بلیط هواپیما کیش را به شما ارائه میدهیم تا برای انتخاب بلیط هواپیما کیش ، شما بهترین و ارزان ترین بلیط هواپیما مدنطر خود را بیابید.