پشتیبانی تلفنی 09337596480

�������� �������������� ������������

انتخاب شهر مبدا مبدا
انتخاب شهر مقصد مقصد
تاریخ پرواز :

آی چارتر

آی چارتر (iCharter.ir) سامانه اینترنتی خرید بلیط چارتر و بلیط هواپیما یکی از جامع ترین سامانه های خرید اینترنتی بلیط هواپیماست که با سابقه چندین ساله و با به کارگیری تکنولوژی های روز و نیروی متخصص ، سعی بر آن داشته بهترین و ارزان قیمت ترین بلیط چارتر و بلیط هواپیما را به شما مسافر عزیز ارائه کند.آنچه در ارائه بلیط هواپیما در اولویت آی چارتر بوده است ،در وهله اول اعتبار بلیط است.در وهله دوم قیمت ارزان بلیط هواپیما بوده است به نحوی که رضایت مسافر عزیز را در پی داشته باشد. آنچه پس از ارائه بلیط هواپیما در اولویت آی چارتر قرار دارد آسان سازی فرایند رزرو بلیط است. آنچنان که این فرایند به نحوی آسان طراحی شده است که با داشتن حداقل آشنایی با اینترنت و با چند کلیک ساده شما قادر خواهید بود بهترین پرواز را به آسان ترین شکل ممکن انتخاب و رزرو نمایید.آنچه مسلم است خرید بلیط نقطه پایانی خدمت رسانی ما نبوده و ما بعد از خرید نیز ، در صورت نیاز به هر گونه خدمات همچون اطلاع رسانی بابت پرواز یا استرداد بلیط ، با شما در تعامل خواهیم بود.

با در نظر گرفتن مسئولیت های ایرلاین در قبال پرواز که در حیطه مسئولیت های آن شرکت هواپیمایی می باشد،تمامی مسئولیت بلیط صادر شده بر عهده آی چارتر بوده و آی چارتر طبق قوانین و مقررات پاسخگوی شما مسافر محترم خواهد بود.

مهم ترین ویژگی یک پرواز از دید مسافر ، معمولاً قیمت آن می باشد. به طوریکه اغلب مسافران به دنبال تهیه بلیط ارزان هواپیما یا بلیط ارزان چارتر با کم ترین قیمت ممکن هستند.ما سعی بر آن داشتیم تا به این نیاز پاسخ داده و به صورت ویژه و در قالب های متفاوت اقدام به نمایش ارزان ترین پرواز موجود نماییم. به نحوی که شما با یک نگاه کلی قادر خواهید بود ارزان قیمت ترین پرواز در بازه های زمانی مختلف در مسیرهای مختلف را پیدا نمایید.جهت تکمیل ارائه این خدمت ، سعی بر آن شده تا در تمامی مراحل جستجوی پرواز ، کمترین قیمت های بلیط هواپیما در معرض دید شما باشد.

در آی چارتر ، به صورت تخصصی و ویژه به بلیط چارتر پرداخته ایم به طوریکه تمامی بلیط های ارائه شده توسط چارترکننده های معتبر در مسیرهای داخلی و مسیرهای خارجی ، قابل خرید می باشد.در این امر نیز اعتبار و قیمت ارزان بلیط در اولویت عرضه و فروش ما قرار داشته است.

ما سعی بر آن داشتیم تا جهت خرید بلیط ، مسافر نیاز به هیچ گونه پیش نیاز یا ثبت نام در سایت نداشته باشد و تنها شماره همراه جهت تعامل با شما نیاز خواهد بود.گرچه با ثبت نام در سایت شما دسترسی به بلیط و اطلاعات قبلی خواهید داشت که می تواند در خرید های بعدی ، خرید شما را سریع تر و راحت نماید.

آی چارتر در شبکه های اجتماعی فعال بوده و شما می توانید ما را در توئیتر ، اینستاگرام ، تلگرام ، فیسبوک ، گوگل پلاس و ... دنبال نمایید.

امید است تا سفری آسوده و خاطره انگیز با آی چارتر تجربه نمایید.